Zajímavé - finanční slovník | poker pravidla | osobní pujcka Pokud potŘebujete peníze, řešením jsou pujcky online

Společenská móda Halens

Obi katalog

Německý market s potřebami pro dílnu, dům a zahradu působí v deseti evropských zemích a bere si za úkol dosáhnout výsadního postavení ve svém oboru na trzích, kde má zastoupení. Dohromady provozuje OBI na 550 prodejen, z nichž 336 je v domácím Německu a 30 v České republice.

Co nabízí OBI?

Prodejce OBI se na svých rozsáhlých prodejních plochách zaměřuje na potřeby pro kutily, nářadí, nástroje, stavební materiály, zahradní vybavení a techniku, domácí potřeby a podobně. Díky OBI můžete zrenovovat nebo postavit celý dům, vytvořit si nádhernou zahradu se vším všudy nebo vybavit svůj byt například krbem, klimatizací nebo zabezpečením. Co se týče služeb, i ty jsou v OBI marketech nadstandardní. Přímo na prodejnách je prováděno lepení hran, míchání barev, přířez dřeva. Také můžete využít půjčovny nářadí, přívěsných vozíků, šicí centrum, výrobnu klíčů a mnoho dalšího.

OBI katalog a leták

Své zákazníky oslovuje OBI prostřednictvím letáků a katalogů, které vždy aktuální můžete nalézt ve svých schránkách. Pokud snad OBI katalog nebo OBI leták pravidelně nedostáváte, můžete si je nyní prohlédnout online díky našim stránkám.

Žádné komentáře

Zatím nemáte žádné komentáře.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Komentáře nyní bohužel nejsou povoleny.